Black Week z Kru.pl – kilka niespodzianek na dobry początek!

Każdy z nas lubi robić zakupy na korzystnych warunkach. Możliwość nabycia pożądanego towaru lub skorzystania z określonej usługi po atrakcyjnych cenach poprawia samopoczucie i utwierdza w przekonaniu o byciu przedsiębiorczym i oszczędnym zarazem. Takiemu podejściu sprzyjają wszelkiego rodzaju akcje promocyjne. Jedną z nich jest Black Week, który cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Co kryje się pod tą nazwą? Najogólniej rzecz biorąc – szereg wyprzedaży i znacznych obniżek cen, które można znaleźć w sklepach i punktach usługowych. Zgodnie ze swoją nazwą trwają one przez cały tydzień. Co w tym czasie szykuje Kru.pl – dostawca usług telekomunikacyjnych oraz hostingu?

Czym jest Black Week? To wielkie święto niskich cen!

Black Week jest rozszerzeniem słynnej tradycji Black Friday, czyli tak zwanego Czarnego Piątku, która pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Funkcjonuje tam już od wielu lat i stanowi początek przedświątecznej gorączki zakupów. Black Friday odbywa się bowiem w ostatni piątek listopada i stwarza możliwość nabycia wielu rozmaitych towarów w bardzo niskich cenach. 

W USA to wyjątkowy dzień, który pozwala sprzedawcom na wygenerowanie największych zysków w ciągu całego roku. Nic więc dziwnego, że ten zwyczaj, który jest korzystny zarówno dla konsumentów, jak i przedsiębiorców, szybko przyjął się także w innych krajach. Wiele firm uznało, że rozsądnie będzie umożliwić konsumentom cieszenie się rabatami i zniżkami przez cały tydzień.

Ważna zasada: Zachować zdrowy rozsądek

Zanim rzucimy się w wir zakupów, warto starannie przeanalizować swoje potrzeby. Czarny Tydzień może być znakomitą okazją do zakupu towarów, których potrzebujemy i zaoszczędzeniu przy tym sporej sumy. Może jednak również stanowić pułapkę. Coraz więcej sklepów i usługodawców próbuje przyciągnąć potencjalnych odbiorców rabatami, które są atrakcyjne tylko z pozoru. Niektóre przedmioty na krótko przed Black Week mają zawyżaną cenę, aby później obniżyć ją bez straty dla sklepu i zapewnić klientom złudne poczucie robienia okazyjnego interesu. Tego nie uświadczysz jednak w Kru.pl, który wychodzi z korzystną ofertą na jasnych zasadach. 

Częstym zjawiskiem praktykowanym przez sprzedawców internetowych jest oferowanie rabatów na swój asortyment, jednak obciążanie za przesyłkę kwotą wyższą, niż zazwyczaj. Warto uważnie czytać wszystkie oferty, gdyż przykładowo, możemy znaleźć produkt w atrakcyjnej cenie, jednak będzie ona obowiązywała dopiero wtedy, gdy zakupimy kilka lub kilkanaście sztuk. A taka informacja z reguły jest prezentowana dużo mniejszym drukiem.

Jak zaoszczędzić podczas Black Week i nie dać się oszukać? Sprawdź ofertę Kru.pl

Doskonałym pomysłem będzie korzystanie z usług przedsiębiorców, którzy przedstawiają swoją ofertę w sposób jasny i przejrzysty. Dokładnie takim podejściem kieruje się Kru.pl – firma zajmująca się świadczeniem wysokiej klasy usług z zakresu hostingów oraz domen internetowych. Marka prowadzi zrozumiałą komunikację pozbawioną kruczków haczyków i pułapek – nie tylko podczas Black Week, ale przez cały rok. Ich dewiza brzmi „Domeny i hosting bez żadnych kruczków”.  O wszystkich cenach klienci są informowani w sposób w pełni zrozumiały i przejrzysty. 

Tegoroczne wydarzenie Black Week jest znakomitą okazją ku temu, aby skorzystać z oferty Kru.pl na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach i zarejestrować wybrane domeny w cenie 0,69 zł netto/rok oraz sięgnąć po pakiety hostingowe w tej samej cenie. Firma już drugi raz bierze udział w tej akcji, udział w tej akcji, która w ubiegłym roku była absolutnym sukcesem i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Kru.pl zachowuje przy tym stabilność cen i systematycznie zdobywa zaufanie szerszego grona klientów. 

Dołącz do dyskusji

Ostatnie wpisy z tej kategorii

 • Aktualności

  Hosting pod choinkę, czyli promocja 3 za 1 od Kru.pl

  Grudzień to czas prezentów. Dlaczego więc nie dać jakiegoś również własnej firmie? Zwłaszcza takiego, który posłuży na pewno dłużej niż niejeden świąteczny – czasem średnio trafiony – podarunek. Co wybrać? Z okazji mikołajek firma Kru.pl przygotowała promocję na hosting, z której będzie można skorzystać od 6 do 31 grudnia 2020 roku.  Dobiegający końca rok 2020 […]

 • Aktualności

  Cyber Monday w Kru.pl, czyli wyjątkowo tanie domeny i hostingi

  Dzisiejszy Cyber Monday to ostatnia odsłona specjalnych promocji w Kru.pl – dostawcy usług hostingu, domen i certyfikatów SSL. W ramach oferty Cyfrowego Poniedziałku nowi klienci mogą skorzystać ze zniżek na domeny i hostingi zarówno 30 listopada, jak i 1 grudnia.  Wśród propozycji klienci znajdą domeny PL i EU, konta hostingowe biznesowe oraz przystosowane do WordPressa. […]

 • Kru.pl głównym sponsorem semKRK
  Aktualności

  Kru.pl głównym sponsorem semKRK

  Już 6 marca 2020 o godz. 18:00 w krakowskim Muzeum Manggha odbędzie się 14. edycja semKRK, czyli znanej marketingowej konferencji o charakterze edukacyjno-integracyjnym. Wydarzenie jest skierowane do właścicieli biznesów, pracowników działów marketingu, branży e-commerce, ale również specjalistów SEM i SEO oraz agencji marketingu internetowego.  semKRK to ogólnopolska, barcampowa konferencja oraz warsztaty, które stanowią doskonałą okazję do wymiany wiedzy i doświadczenia wśród specjalistów marketingu […]