cover-Hosting-Kru.pl-najbardziej-wydajny-w-rankingu-Subverse

Hosting Kru.pl najbardziej wydajny w rankingu Subverse

Oferta Kru.pl została wyróżniona w rankingu Subverse za największą wydajność WordPressa przy użyciu wtyczki Litespeed cache. Dzięki temu nasz hosting umożliwia najszybsze ładowanie stron, jakie można zaoferować na rynku. A to właśnie liczy się najbardziej w Twoim biznesie, prawda? 

Ranking Subverse opiera się na analizie hostingów pod kątem wtyczek pamięci podręcznej do WordPressa. To właśnie na tym CMS bazuje mnóstwo stron internetowych czy blogów. Autor rankingu przeanalizował 2 typy wtyczek pamięci podręcznej (cache) do WordPressa: dla serwerów Litespeed oraz Apache. Kru.pl z serwerami Litespeed wypadł najlepiej. No dobrze, ale co to wszystko znaczy i jak ta technologia przełoży się na działanie Twojego biznesu?

Cache: co to jest i jakie ma znaczenie?

Cache, czyli pamięć podręczna, to pamięć procesora wspierająca pamięć główną. Oznacza to, że część danych o długim czasie dostępu i niższej przepustowości jest przechowywana w pamięci o lepszych parametrach. Pamięć podręczna powoduje, znaczne przyspieszenie wczytywania witryny i zwiększenie jej wydajności. 

WordPress: co sprawia, że jest bardziej wydajny?

Wtyczka cache włącza pamięć podręczną. Cache tworzy statyczne wersje strony, które są znacznie szybciej renderowane w przeglądarkach niż strony dynamiczne. W WordPressie pobieranie strony, podstrony lub renderowanie polega na wysyłaniu zapytań do bazy danych. Wspomniana statyczna wersja strony to kopia stron, podstron czy postów, która może być natychmiast udostępniona wszystkim odwiedzającym. Dzięki temu nie trzeba wysyłać zbyt dużej liczby zapytań do bazy danych, a serwer może pracować szybciej. A im sprawniej ładują się strony, tym przyjemniej je się czyta i z nich korzysta.

Korzyści z wtyczki cache do WordPressa

 • bardzo szybkie ładowanie witryn,
 • mniejsze obciążenie serwera hostingowego,
 • lepsze pozycjonowanie (Google zwraca uwagę na prędkość ładowania stron, to czynnik rankingujący i współdecydujący o pozycji witryny w wynikach wyszukiwania),
 • lepszy komfort przeglądania i pozytywne doświadczenia użytkownika związane z korzystaniem ze strony (user experience).

Wtyczka cache w Kru.pl – najszybsze działanie WordPressa

Technologia Litespeed, którą wykorzystujemy w Kru.pl, oferuje najlepszą wydajność WordPressa przy użyciu dedykowanej wtyczki cache. LiteSpeed Cache najlepiej działa na serwerach LiteSpeed, a W3 Total Cache idealnie sprawdzi się na serwerach Apache. LiteSpeed zapewnia nie tylko prędkość działania, ale także czyści bazę z niepotrzebnych rekordów czy też zmniejsza wagę zdjęć. Wyniki można zaobserwować na poniższym wykresie:

Źródło: https://subverse.pl/projektowanie/najlepsza-wtyczka-cache-wordpress/ 

Szybkość działania Twojego biznesu w Kru.pl

Kru.pl to oferta od przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Doskonale wiemy, jak ważna jest szybkość dotarcia do potencjalnych klientów. Twórca rankingu Subverse docenił Kru.pl za wydajność, kompleksowość oferty i świetną cenę.

Dołącz do dyskusji

Ostatnie wpisy z tej kategorii

 • Aktualności

  Zmiana nazwy spółki

  Informujemy, że z dniem 29 listopada 2021 nazwa naszej spółki zmieniła się z EUROIX Sp. z o.o. na Kru.pl Sp. z o.o. Zmianie uległa jedynie nazwa (pojawi się m.in. na  fakturach oraz w stopce strony internetowej i wiadomościach e-mail), a wszystkie pozostałe dane, takie jakie numer NIP, KRS, REGON, oraz adres stacjonarny pozostają bez zmian. […]

 • Aktualności

  Spokojnych świąt!

  Drodzy klienci, życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, odpoczynku od codzienności i spokoju, które mogą zaowocować nowymi pomysłami na działania 🙂 Zespół Kru.pl i ITH

 • Aktualności

  Najbardziej inspirujące kobiety w IT

  Obalamy mit, że nowe technologie to branża jedynie „męska”. Kobiety pełnią ważne stanowiska w IT, a informatyka i telekomunikacja to coraz częściej wybierany przez nich kierunek kursów i studiów. Praca w branży się opłaca, a udowadniają to przykłady najbardziej inspirujących kobiet w IT . Sprawdź. Gdy myślisz o “silnych” nazwiskach kojarzonych z nowymi technologiami, mogą […]