Nowy Program Afiliacyjny w Kru.pl

Rok 2020 już za nami. Dla każdego zapisał się w pamięci w różny sposób. W Kru.pl z nowym 2021 rokiem uruchamiamy Program Afiliacyjny, na całkiem nowych warunkach. Zastanawiasz się obecnie nad tym czy jest to kolejny Program, który oferuje wyłącznie polecanie i nic poza tym. A tutaj zostaniesz bardzo mile zaskoczony. Ale wszystko po kolei.

W Kru.pl podjęliśmy bardzo dużo działań dla naszych Klientów, między innymi akcje wiosenne w postaci uruchomienia hostingu na okres 3 lat w cenie 1 roku. Atrakcyjne rabaty sięgające obniżenia 50% ceny na przedłużenie dotychczasowych usług hostingowych. Akcje cieszyły się ogromną popularnością. Ale zapewne dalej zadajesz sobie pytanie co z tym wspólnego ma Program Afiliacyjny. I tutaj Cię bardzo pozytywnie zaskoczmy – ma – i to całkiem sporo wspólnego. Już wyjaśniamy dokładnie. Program Afiliacyjny uruchomiony w Kru.pl oferuje 50% wartości zamówień netto dla pakietów hostingowych Biznes i WordPress.

Załoga Kru.pl dzieli się 50% wartości netto dla dostępnych pakietów hostingowych. Każdy z nas ma wśród znajomych osoby, które z różnych przyczyn musiały przenieść swój biznes do Internetu. Podczas niejednej rozmowy pojawiało się dużo pytań, od czego zacząć, gdzie znaleźć hosting oraz jak zarejestrować domenę. Odpowiadanie na wszystkie takie pytania zapewne nie jest łatwe.

Jak widzisz pojawiają się same korzyści z nawiązania współpracy. Pamiętaj również, że Kru.pl to nie tylko hosting, to również domeny. Już od 2019 roku zaczęło być głośno o przedłużeniach domen w Kru.pl – pojawiło się w obiegu słynne hasło – Kru.pl – najprawdopodobniej najniższe ceny przedłużenia domen. I rzeczywiście tak jest. Przedłużenie domeny PL, wynosi jedyne 40,20 zł netto/rok (49,45 zł brutto/rok).

Przystąpienie do Programu Afiliacyjnego odbywa się w kilka minut. Zapraszamy pod adres https://www.kru.pl/program-afiliacyjny.php w celu zapoznania się ze wszystkimi informacjami na temat naszego Programu. Przystąp już dziś.

Dołącz do dyskusji

Ostatnie wpisy z tej kategorii

 • Aktualności

  Zmiana nazwy spółki

  Informujemy, że z dniem 29 listopada 2021 nazwa naszej spółki zmieniła się z EUROIX Sp. z o.o. na Kru.pl Sp. z o.o. Zmianie uległa jedynie nazwa (pojawi się m.in. na  fakturach oraz w stopce strony internetowej i wiadomościach e-mail), a wszystkie pozostałe dane, takie jakie numer NIP, KRS, REGON, oraz adres stacjonarny pozostają bez zmian. […]

 • Aktualności

  Spokojnych świąt!

  Drodzy klienci, życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, odpoczynku od codzienności i spokoju, które mogą zaowocować nowymi pomysłami na działania 🙂 Zespół Kru.pl i ITH

 • Aktualności

  Najbardziej inspirujące kobiety w IT

  Obalamy mit, że nowe technologie to branża jedynie „męska”. Kobiety pełnią ważne stanowiska w IT, a informatyka i telekomunikacja to coraz częściej wybierany przez nich kierunek kursów i studiów. Praca w branży się opłaca, a udowadniają to przykłady najbardziej inspirujących kobiet w IT . Sprawdź. Gdy myślisz o “silnych” nazwiskach kojarzonych z nowymi technologiami, mogą […]