Nowy Program Afiliacyjny w Kru.pl

Rok 2020 już za nami. Dla każdego zapisał się w pamięci w różny sposób. W Kru.pl z nowym 2021 rokiem uruchamiamy Program Afiliacyjny, na całkiem nowych warunkach. Zastanawiasz się obecnie nad tym czy jest to kolejny Program, który oferuje wyłącznie polecanie i nic poza tym. A tutaj zostaniesz bardzo mile zaskoczony. Ale wszystko po kolei.

W Kru.pl podjęliśmy bardzo dużo działań dla naszych Klientów, między innymi akcje wiosenne w postaci uruchomienia hostingu na okres 3 lat w cenie 1 roku. Atrakcyjne rabaty sięgające obniżenia 50% ceny na przedłużenie dotychczasowych usług hostingowych. Akcje cieszyły się ogromną popularnością. Ale zapewne dalej zadajesz sobie pytanie co z tym wspólnego ma Program Afiliacyjny. I tutaj Cię bardzo pozytywnie zaskoczmy – ma – i to całkiem sporo wspólnego. Już wyjaśniamy dokładnie. Program Afiliacyjny uruchomiony w Kru.pl oferuje 50% wartości zamówień netto dla pakietów hostingowych Biznes i WordPress.

Załoga Kru.pl dzieli się 50% wartości netto dla dostępnych pakietów hostingowych. Każdy z nas ma wśród znajomych osoby, które z różnych przyczyn musiały przenieść swój biznes do Internetu. Podczas niejednej rozmowy pojawiało się dużo pytań, od czego zacząć, gdzie znaleźć hosting oraz jak zarejestrować domenę. Odpowiadanie na wszystkie takie pytania zapewne nie jest łatwe.

Jak widzisz pojawiają się same korzyści z nawiązania współpracy. Pamiętaj również, że Kru.pl to nie tylko hosting, to również domeny. Już od 2019 roku zaczęło być głośno o przedłużeniach domen w Kru.pl – pojawiło się w obiegu słynne hasło – Kru.pl – najprawdopodobniej najniższe ceny przedłużenia domen. I rzeczywiście tak jest. Przedłużenie domeny PL, wynosi jedyne 40,20 zł netto/rok (49,45 zł brutto/rok).

Przystąpienie do Programu Afiliacyjnego odbywa się w kilka minut. Zapraszamy pod adres https://www.kru.pl/program-afiliacyjny.php w celu zapoznania się ze wszystkimi informacjami na temat naszego Programu. Przystąp już dziś.

Dołącz do dyskusji

Ostatnie wpisy z tej kategorii

 • cover-Hosting-Kru.pl-najbardziej-wydajny-w-rankingu-Subverse
  Aktualności

  Hosting Kru.pl najbardziej wydajny w rankingu Subverse

  Oferta Kru.pl została wyróżniona w rankingu Subverse za największą wydajność WordPressa przy użyciu wtyczki Litespeed cache. Dzięki temu nasz hosting umożliwia najszybsze ładowanie stron, jakie można zaoferować na rynku. A to właśnie liczy się najbardziej w Twoim biznesie, prawda?  Ranking Subverse opiera się na analizie hostingów pod kątem wtyczek pamięci podręcznej do WordPressa. To właśnie […]

 • kru-najszybszym-hostingiem
  Aktualności

  Kru.pl najszybszym hostingiem w Polsce według Hostranker

  Według rankingu Hostranker, Kru.pl wyprzedził czołowych dostawców hostingu takich jak nazwa.pl, Zenbox, LH.pl i inne. Hosting został doceniony pod względem szybkości ładowania stron, które wczytują się w jedynie 232 milisekundy. Taki wynik pozwolił zająć Kru.pl zaszczytne 1. miejsce w rankingu najbardziej wydajnych hostingów w Polsce. W rankingu znajduje się obecnie 24 dostawców hostingu. To kolejna […]

 • cover-5-inspirujacych-kampanii-waletynkowych-ecommerce
  Aktualności

  5 inspirujących kampanii walentynkowych w e-commerce

  Walentynki to idealna okazja do wyrażenia miłości i obdarowania bliskiej osoby wyjątkowymi prezentami. Sklepy online prześcigają się w tworzeniu ciekawych kreacji z okazji Dnia Zakochanych. Jakie są najbardziej inspirujące kampanie walentynkowe w e-commerce? Walentynki to jedno z najważniejszych wydarzeń w handlu online. W USA Dzień Walentego generuje większy dochód niż dzień św. Patryka, Halloween i […]