Cloud Mikro 5 GB: atrakcyjny hosting dla przedsiębiorców już dostępny!

Cloud Mikro 5GB to hosting pod pocztę e-mail, który można wykorzystać we własnej domenie. Pakiet jest najnowszą propozycją w rodzinie Hosting Biznes od Kru.pl. Cena to jedynie 29 zł netto za rok. Drodzy przedsiębiorcy – sprawdźcie, dlaczego to rozwiązanie Wam się opłaca. 

Jeśli masz już domenę i szukasz oferty hostingowej z myślą o poczcie e-mail, warto zwrócić uwagę na Cloud Mikro 5GB. W dzisiejszych czasach prowadzenie biznesu to nie lada wyzwanie, szczególnie, że „urzędujesz” głównie w sieci i klienci będą wymagali od Ciebie sprawnego działania. Chcąc ułatwić Ci to zadanie, stworzyliśmy pakiet, który pozwoli Ci zaoszczędzić trochę grosza i jednocześnie nie tracić na jakości usługi. Jeśli zależy Ci na stabilnym i bezpiecznym hostingu pod pocztę e-mail, jesteś w dobrym miejscu. Co dobrego możesz tutaj znaleźć? Już odpowiadamy.

Hosting 

Hosting to udostępnianie przez dostawcę przestrzeni i usług na serwerze podłączonym do Internetu. Najczęściej oferowane usługi, to przestrzeń stron www, poczta e-mail, FTP i bazy danych. 

Hosting Cloud Mikro 5 GB pod pocztę e-mail: dobry wybór dla przedsiębiorców

Część klientów decyduje się na hosting, ponieważ zamierza dzięki niemu prowadzić witryny internetowe. Inni chcą użytkować pocztę elektroniczną i adresy e-mail w swojej domenie. Może planujesz kupno takiego hostingu ze względu na zwiększającą się liczbę pracowników albo rozbudowujesz firmę i potrzebujesz wielu adresów mailowych? W tym tekście skupimy się na drugiej grupie. Choć warto dodać, że użytkownicy przy wyborze pakietu hostingowego tak naprawdę zwracają uwagę na podobne elementy.

Źródło: Kru.pl

Co jest ważne przy wyborze hostingu pod pocztę e-mail?

 1. Maksymalna objętość skrzynki pocztowej. W naszej ofercie to 5 GB. Zważywszy na to, że jedna wiadomość e-mail bez załączników zajmuje około 40 KB, a gdy dostajesz 20 wiadomości codziennie, w ciągu doby wykorzystasz zaledwie 0,8 MB. Po 30 dniach zużyjesz jedynie 24 MB objętości. Oczywiście to jedynie przykład dla zobrazowania, ile przestrzeni hostingowej zyskujesz dla swoich celów.
 2. Cena. 29 zł netto za cały rok to tak jakbyś złowił dobrą rybkę na obiad 😉 Dlaczego? Porównajmy: 30 GB pojemności hostingu kosztuje 62,50 zł netto za rok, a 50 GB to koszt 125 zł netto za rok. Pakiet Cloud Mikro 5GB jest naprawdę w porządku, chyba że Twoje potrzeby biznesowe są znacznie większe – zapraszamy wtedy do wyższych pakietów.
 3. Transfer danych. Chodzi tutaj o liczbę danych, jaka może zostać przesłana do serwera (np. przy przesyłaniu plików na konto hostingowe) i od serwera (np. w trakcie odwiedzin strony przez użytkowników). W cenie 29 zł netto oferujemy 100 GB transferu, czyli dość pokaźną liczbę danych.
 4. Połączenie z aplikacjami (WordPress, Joomla, Magento, Prestashop i setkami innych). Podobnie jak reszta pakietów od Kru.pl, na hostingu Cloud Mikro 5 GB można spokojnie dokonać automatycznej instalacji WordPressa, Joomli, Prestahop czy Magento. 
 5. Liczba wiadomość e-mail, którą można wysłać w ciągu doby. Oferujemy 10 000 maili na dobę, co powinno zaspokoić potrzeby wymagających przedsiębiorców. Podobną liczbę oferujemy w większych pakietach.
 6. Maksymalny rozmiar załącznika. 64 MB i jak wyżej, to liczba oferowana w przypadku wyższych pakietów w Kru.pl.
 7. Czy poczta jest oddzielona od plików strony www? Powierzchnia nie jest oddzielona, jak to zdarza się czasami u innych dostawców. Można swobodnie zarządzać podziałem dostępnego miejsca hostingowego. 
 8. Szybkość serwera i panel zarządzania. W przypadku Kru.pl jest to serwer SSD, który nawet w sytuacji wysyłania i odbierania bardzo wielu maili, zapewnia dużą prędkość. SSD w Kru.pl jest wykorzystywane również w przypadku ofert hostingowych używanych w celu prowadzenia stron internetowych. Obsługa Cloud Micro 5 GB jest przejrzysta i intuicyjna dzięki użyciu DirectAdmin. 
 9. Bezpieczeństwo. W mikropakiecie jest dostępny certyfikat SSL, który dba o szyfrowanie danych. Ważna jest również opcja dwuskładnikowego uwierzytelniania, backupy do 14 dni wstecz oraz obecność filtrów antyspamowych. 
 10. Technologie LiteSpeed, LSCache, HTTP/3 i serwer Redis, które poprawiają wczytywanie stron.
 11. Funkcje poczty. Jeśli wybierasz ten rodzaj pakietu, zapoznaj się też z kilkoma funkcjami, które mogą Ci się przydać i znacznie ułatwić pracę:
  1. Wiadomości urlopowe – oferuje możliwość ustawienia, kiedy dokładnie adresat ma otrzymać wiadomość o urlopie w Twojej firmie,
  2. Aliasy pocztowe – drobna rzecz, która znacznie ułatwia pracę. Alias to dodatkowy adres przypisany do skrzynki pocztowej, która posiada już adres e-mail. Załóżmy, że jako właściciel firmy, ustawisz sobie mail: kontakt@twojafirma.pl. Drugim adresem jest np. reklamacje@twojafirma.pl. Alias umożliwia połączenie tych dwóch adresów, dzięki czemu będziesz widział spływające maile z obydwu skrzynek,
  3. Catch – all – funkcja, która umożliwia przekazywanie maili z nieistniejących adresów. Gdy np. użytkownik pomyli się i zamiast wysłać wiadomość pod kontakt@twojafirma.pl, wyśle informację na błędnie podany adres (np. kontak@twojafirma.pl), ale mail zostanie dostarczony pod właściwy adres.

Miejsce na Twoją pocztę we własnej domenie: sprawdź pakiet

Cloud Mikro 5GB. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Dołącz do dyskusji

Ostatnie wpisy z tej kategorii

 • Strony www i blogi

  Hosting bez kruczków: po czym rozpoznasz dobrego dostawcę usług?

  Marzysz o stworzeniu własnego miejsca w sieci? Chcesz zaprezentować swoje portfolio, blog albo sprzedawać własne produkty? A może już miałeś własną stronę, ale nie byłeś zadowolony z usługi? Sprawdź, jak wybrać godnego zaufania dostawcę hostingu, który działa bez kruczków. Gdy jesteś w sklepie i przeglądasz produkty, szukasz czegoś, co zrobi na Tobie dobre wrażenie. Wprawi […]

 • Strony www i blogi

  Core Web Vitals: czym są i jaki mają wpływ na SEO?

  W maju 2020 roku Google poinformował o wprowadzeniu Core Web Vitals, czyli wskaźników, które są nowym czynnikiem rankingowym. Sprawdź, na czym polega aktualizacja Google i w jaki sposób zmiany wpłyną na pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania.  Już niebawem Google szykuje aktualizację, której celem jest wzmocnienie jakości, szybkości działania i czytelności witryn internetowych. Będzie to […]

 • Strony www i blogi

  Strona www na WordPressie 5.7: poznaj najnowszą aktualizację

  WordPress stale się rozwija, oferując elastyczność i bezpieczeństwo korzystania. 9 marca 2021 roku została ogłoszona najnowsza wersja WordPressa. To pierwsza z trzech aktualizacji zaplanowana na obecny rok. Wersja Esperanza przynosi sporo zmian na lepsze. Sprawdź. WordPress obsługuje ponad 40% stron internetowych. To jeden z najpopularniejszych CMS, bardzo intuicyjnych w obsłudze. WordPress jest wciąż ulepszany i […]