Tani i dobry hosting – czy to możliwe?

Obecnie wybór dobrego, a jednocześnie taniego hostingu to nie lada wyzwanie. Ofert z wielu rozmaitych firm hostingowych, czy mniejszych, czy tych bardziej znanych na rynku mamy wiele.

Z każdej strony jesteśmy kuszeni najniższymi cenami i zarazem najlepszą jakością. Tak naprawdę na jakość przedkłada się wiele czynników, dlatego do wyboru odpowiedniego hostingu powinniśmy podejść z ostrożnością i dużą dokładnością. Jaki powinien być dobry hosting?

Z pewnością tani hosting może być dobry, wybierając jednak swojego przyszłego usługodawcę hostingu, powinniśmy oprócz czynników cenowych, brać pod uwagę również takie kwestie jak obsługa klienta. Większe firmy hostingowe mogą co prawda dysponować większym supportem technicznym, lecz z reguły firmy te mają o wiele bardziej skomplikowane zapisy w regulaminie, które mogą w niektórych przypadkach okazać się pułapką. Nierzadko zdarza się sytuacja, gdzie będziemy musieli skontaktować się ze wsparciem technicznym – ważne jest więc to, żeby kontakt był bezproblemowy i komfortowy, a także czas oczekiwania na odpowiedź nie wydłużał się

w nieskończoność. Kolejną istotną kwestią są warunki przedłużenia umowy. Mimo tego, że przez pierwszy rok cena może być naprawdę okazyjna, haczyk może stanowić już wysoka cena po przedłużeniu danej usługi po roku. Oczywiście z usług można przed końcem umowy zrezygnować i skorzystać z oferty innej firmy, jednak warto rozważyć i taką opcję, która będzie korzystna zarówno w pierwszym roku jej korzystania, jak i po przedłużeniu. Kru.pl, czyli świeżość na rynku hostingowym

Dzięki połączeniu wielu lat doświadczenia specjalistów z branży powstała marka Kru.pl, czyli świeża i dobra alternatywa wśród hostingowych gigantów. Firma rzetelnie podchodzi do obsługi klienta, a także oferowanych usług. W ofercie znajdziemy profesjonalny Hosting Biznes, a także dedykowany stronom opartym o popularny CMS, Hosting WordPress, w pakietach Start, Medium i Premium o różnych pojemnościach serwera. Do zdecydowanych plusów proponowanych serwerów można zaliczyć m.in. brak limitów w transferze danych, nieograniczona liczba zakładanych kont pocztowych, możliwość wyboru wersji języka PHP, darmowy certyfikat SSL Let’s Encrypt do instalacji na stronie.

Oprócz samego hostingu firma umożliwia rejestrację domeny z różnymi końcówkami: .pl, .eu, .com i .net. Domena z tą pierwszą możliwa jest do zarejestrowania za 9,89 zł netto przez pierwszy rok, a jej przedłużenie o kolejny kosztuje 40,20 zł netto. W pakiecie z hostingiem zaś taka rejestracja domeny z końcówką .pl i .eu jest w zupełności za darmo.

Dodatkowo firma z okazji swoich pierwszych urodzin swojej działalności wychodzi do klientów z ciekawą propozycją. Dzięki urodzinowej promocji wszyscy, którzy zdecydują się skorzystać z usług firmy Kru.pl, będą mieli 3 lata w cenie 1 roku, a wszystko to na jasnych i przejrzystych warunkach. Promocja obejmuje zarówno wspomniany Hosting Biznes, jak i Hosting WordPress. Jest to zdecydowanie korzystna dla usługobiorcy oferta, wyróżniająca się na tle innych, proponowanych przez konkurencję.

Dołącz do dyskusji

Ostatnie wpisy z tej kategorii

 • Domena .PL_ ciekawostki
  Strony www i blogi

  Domena .pl: ciekawostki

  Rozszerzenie domeny .pl jest najpopularniejsze i najczęściej wybierane przez właścicieli stron internetowych. Krajowa domena istnieje już 30 lat i jej pozycja wciąż rośnie. Liczba rejestracji tego rozszerzenia to blisko 2,3 miliony adresów internetowych.

 • Blog_ jak zaprojektować wpis, aby był chętniej czytany_
  Strony www i blogi

  Blog: jak zaprojektować wpis, aby był chętniej czytany?

  Prowadzenie bloga firmowego ma duży wpływ na pozycjonowanie i budowanie pozycji eksperta. Istnieje wtedy większe prawdopodobieństwo, że trafisz do potencjalnych klientów, którzy podzielą się Twoim artykułem z innymi. Jak zaprojektować wpis na blog, aby dotarł do większej liczby osób?

 • Mastermind w biznesie online
  Strony www i blogi

  Mastermind w biznesie online

  Prowadzisz biznes internetowy: sklep online, blog, portal? Potrzebujesz porady, wymiany doświadczeń, kontaktów, ale spotykasz się raczej z niezrozumieniem? Mastermind jest dla Ciebie!